На правах рекламы:
Анталоп

Анталоп


Багато тварин знайомі нам за яскравими ілюстрацій з дитячих книжок - товстий, незграбний і дуже добродушний бегемот, величний лев, незвичайний підводний мешканець восьминіг ... Однак в міфології їхніми іменами, виявляється, називали страшних і злісних чудовиськ. Не дивлячись на дуже схожу назву, цей звір - зовсім не антилопа. Опис його зовнішності можна зустріти в стародавніх міфах та легендах.
Анталоп настільки сильний і злий, що полювання на нього вважається смертельно небезпечною навіть для самого досвідченого людини. Рогу цього звіра дуже гострі і міцні, він навіть може зрізати ними молоді деревця. Крім сили, анталоп володіє чудовою координацією рухів і вміє дуже швидко пересуватися навіть у густий частіше лісу.
Вважається, що піймати цього дивовижного звіра можна тільки в тому випадку, якщо він заплутається своїми довгими рогами в густих гілках чагарнику, що росте на березі річки.
Згадки про анталопе часто зустрічаються в літературних творах Середньовіччя, а також у деяких біблійних текстах. Рогу цього незвичайного створіння уособлювали дві основні частини Священного Писання - Старий і Новий Заповіти, покликані допомогти простим смертним впоратися з вадами і спокусами. Густий чагарник, в якому тварина заплутувалося своїми довгими рогами, щоб потім загинути, у християнських легендах порівнювався з гріхопадінням.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com