На правах рекламы:
Що ж це за Чарівна країна?

Що ж це за Чарівна країна?


Перш ніж говорити про незвичайні істоти, які нерідко з'являються у світі людей, слід розповісти про далеких землях, звідки вони відбулися, а саме про Чарівної країні.
У кожного з нас існує своє уявлення про Чарівної країні. Уява людини може намалювати найхимерніші і дивовижні картини, які багато в чому будуть відповідати дійсності. Однак справжня Чарівна країна настільки дивна й чудове, що її неможливо побачити навіть у самому прекрасному сні.
Цю країну не можна знайти на карті, однак вона існує.
У Чарівної країні народжуються, живуть і помирають усі істоти, відомі людям по численних казок, переказів, легенд і міфів. Дорога в цей чудовий світ зазвичай закрита для простих смертних.
Деяким людям, яких називають провидцями, Чарівна країна є у вигляді острова у відкритому морі. Обриси його берега завжди приховані щільною туманною імлою і злегка коливаються, як ніби намальовані на тонкому полотні. У дивовижного острова є багато назв, найвідоміше з яких Авалон.
Згідно з переказами, на цьому острові знаходиться могила легендарного англійського короля Артура: після кровопролитного битви його перенесли туди три чарівниці, однак вони не змогли зцілити короля від отриманих в бою важких поранень.
Іноді Чарівна країна з'являється на горизонті у вигляді вузької темної смужки, зазвичай її можна побачити на заході. Ця земля носить назву Тир-Нан-Ог, або Країна вічної юності.
Як вже було сказано, звичайна людина ніколи не подолає кордонів Чарівної країни (хіба що його утащат туди які-небудь істоти), однак для мешканців чудового краю не існує ніяких перешкод: вони здатні вільно проникати у світ людей.
Деякі з них забігають на короткий час, інші ж можуть прожити серед нас не один десяток років - когось із них вигнали за межі Чарівної країни за велику провину, інші ж просто прижилися серед людей і не збираються йти. Тому, якщо в розмові про які-небудь Фейрі згадується, що вони живуть, припустимо, в Шотландії, слід пам'ятати, що насправді вони - повноправні мешканці Чарівної країни, але вважають за краще селитися в Шотландії.
Деякі вчені вважають, що Чарівна країна існує не тільки в казках, а просто розташована в іншому вимірі, до якого людина не може переміститися. Іноді цей вимір частково перетинається з нашим, і тоді на землі починають відбуватися неймовірні і дивовижні події.
Найчастіше дивні речі спостерігаються напередодні древніх язичницьких свят або в повний місяць, проте слід пам'ятати, що двері в незнайоме нам світ можуть широко распахнуться в будь-який час.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com