На правах рекламы:
Як потрапити в Чарівну країну?

Як потрапити в Чарівну країну?.


Можливо, наступна фраза комусь здасться несподіваною, але в Чарівну країну краще взагалі не потрапляти.
В інший світ веде безліч заповітних стежок. Якщо простий смертний наважиться піти по одній з них, він ризикує викликати на себе гнів чарівних вартою, від яких в жаху біжать навіть самі сильні й досвідчені маги.
Найчастіше таємні ходи надійно заховані на дні морів і океанів або ж приховані в прозорих гірських озерах, нерідко їх можна відшукати серед пагорбів, густо порослих лісом. На перший погляд, всі перераховані місця можуть відлякати своєю недоступністю, однак за допомогою спеціальних заклинань дістатися до них досить легко.
Найчастіше люди потрапляють у Чарівну країну всупереч своїм бажанням. Людина може випадково з'їсти соковитий і смачний плід, зірваний з зачарованого дерева, або ненавмисно зайти в хоровод Фейрі. Іноді мешканці Чарівної країни просто викрадають людей, які їм чимось сподобалися або, навпаки, заподіяли їм якесь зло.
Молодих матерів Фейрі забирають, щоб ті годували своїм молоком їхніх дітей, а красиві сильні чоловіки нерідко стають коханцями чарівних принцес. Нерідко правителі Чарівної країни беруть у дружини звичайних дівчат.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com