На правах рекламы:
Особливості часу в Чарівній країні

Особливості часу в Чарівній країні


Час в чудовому світі йде зовсім не так, як у нас. Один день в Чарівній країні нерідко дорівнює декілька років, а то й десятиліть у нашому вимірі. Однак іноді буває і навпаки.
Існує легенда про молодого пастуха, якого залучили танці Фейрі. Не підозрюючи про небезпеку, він без страху вступив в їх хоровод. Пройшовши крізь коло, він опинився в багато прикрашеному палаці, де його зустріли з царськими почестями і відвели в простору кімнату з величезним ліжком, над якою був повішений розкішний шовковий балдахін.
Пастух залишився в Чарівній країні на багато років, радіючи кожній новій хвилини свого перебування там і не намагаючись знайти дорогу назад до свого будинку. Мешканці чудового світу не відмовляли йому ні в чому, виконуючи найзаповітніші бажання. Його оточували прекрасні юні дівчата, і слуги приносили дивовижні страви та чудові напої, підкоряючись найменшого жесту щасливця.
Для молодої людини існував лише один-єдиний заборона: йому не дозволялося пити воду з прикрашеного дорогоцінними каменями фонтану, в якому грали і гралися золотисті і сріблясті рибки.
Зрозуміло, солодший за все виявляється саме заборонений плід. Одного разу пастух не витримав і зачерпнув з фонтану трохи води, вирішивши нарешті спробувати її смак.
У ту ж секунду чудовий палац розтанув в повітрі, а переляканий пастух опинився на пологом схилі високого пагорба, оточений своїми овечки. З моменту, коли молодий чоловік увійшов в хоровод чарівних створінь, минуло всього лише кілька хвилин.
Наведений приклад не можна назвати типовим, оскільки найчастіше час в Чарівній країні тягнеться набагато повільніше, ніж в нашому світі.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com