На правах рекламы:
Чарівні рослини

Чарівні рослини


Не слід плутати трави і дерева, що володіють незвичайними характеристиками, з рослинами, які служать захистом від недобрих Фейрі. Чарівні рослини володіють сильними магічними властивостями. Для деяких Фейрі вони стають рідним домом.
Найулюбленішим чагарником мешканців Чарівної країни можна назвати терен. Особливо їх приваблюють густі зарості, які складаються з кількох кущів, нижні гілки яких нахиляються до самої землі. Подобаються Фейрі і самотні дерева, що ростуть неподалік від пагорбів.
Людям потрібно обходити стороною два терну, що ростуть разом і тісно переплетених стовбурами один з одним, а також поодинокі кущі бузини, особливо з уже дозрілими ягодами. Згідно з повір'ям, квітуча гілка терну, принесена необережним людиною в будинок, може стати причиною смерті когось із його близьких родичів.
Чудові властивості досить часто приписують тису. Перед тим, як зрубати це дерево, людина повинна попросити у Фейрі дозволу. Існує навіть особлива фраза-заклинання: "Бабуся, віддай мені своє дерево, а я подарую тобі своє, коли воно в мене виросте". Вважається, що після цього Фейрі не будуть заперечувати проти знищення їх дерева і більше не буде влаштовувати лісоруби неприємностей.
Розповідають, що неподалік від однієї ерінской села на високому пагорбі ріс величезний тис.. Дроворуби завжди обходили його стороною. Вважалося, що навіть одна тріска, отлетевшая від цього дерева після удару сокири, принесе нещастя в будинок невдалого лісоруба.
Один селянин, не вірив ні в які погані прикмети, одного разу відправився рубати тис.. Поки він піднімався на пагорб, йому двічі здалося, що в його будинку пожежа. Однак погані передчуття не зупинили дроворуба.
Через деякий час йому вдалося перерубати товстий стовбур тиса та нарубати з нього не одну в'язку дров. Задоволений селянин відправився додому, однак, спустившись в село, він дізнався, що його будинок щойно згорів дотла.
За деякими відомостями, в тиси перетворюються тіла убитих або померлих чаклунок та відьом. Якщо не підозрюючи цього людина спробує зрубати дерево, не промовивши перед цим відповідного заклинання, зі стовбура потече кров, а лезо сокири моментально покриється іржею.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com