На правах рекламы:
Чарівні дерева

Чарівні дерева


У кроні і стовбурі іншого всім відомого дерева - дуба - живуть злі чарівні істоти під назвою "ДУБОВИКИ". Кожній людині, що проходить повз їх оселі, вони пропонують смачні страви та подарунки.
Ні в якому разі не слід брати у них їжу, а тим більше пробувати її на смак, оскільки їжа, приготовлена Дубовика, дуже отруйна. Ночами ДУБОВИКИ нерідко вирушають на пошуки видобутку.
Варто знати, що проходити повз недавно зрубаного дуба особливо небезпечно: істоти, що живуть у ньому, розсерджені і можуть накоїти чимало лиха.
Інше дерево - бузину - варто рубати з тими ж обережністю, що й тис, щоб задобрити "бузиною матінку", що живе серед гілок. Маленьких дітей ніколи не укладають спати в люльки з бузини, оскільки Фейрі можуть разозлиться і до смерті защипати ні в чому не винного немовляти. Дрова з бузини, негайні в каміні, завжди, немов чарівний магніт, притягають до будинку численні негаразди та біди.
Береза служить притулком для злісного Фейрі на прізвисько Біла Рука. За легендами, якщо це створення доторкнеться рукою до голови людини, на маківці нещасного відразу ж з'явиться велика біла пляма. Трохи пізніше в жертви Фейрі починає каламутитись розум, і врешті-решт вона сходить з розуму.
Якщо Біла Рука доторкнеться до чиєї-небудь грудях, у людини негайно зупиниться серце, і він помре.
Яблуня і горіх володіють особливими чудовими властивостями. Існує вірна прикмета: коли починають дозрівати горіхи, Фейрі приймаються бешкетувати. Вважається, що будь-яка велика річкова риба, випадково проковтнули молодий плід горіха, отримує в дар велику мудрість. Якщо який-небудь щасливий рибалка зловить таку рибу і з'їсть її смаженої або вареної, вся її мудрість відразу ж перейде до нього.
У народі досі вірять, що людина, що заходять у яблуневий сад, повинен побоюватися садового Фейрі - яблучника. Ця істота звичайно поселяється в найстарішій та трухлявою яблуні. Від нього залежить, чи буде гарним врожай.
Якщо господар саду хоче і на наступний рік отримати багато великих яблук без єдиної червоточини, він повинен принести яблучники останній плід, зірваний з дерева восени.
У скандинавських переказах розповідається про величезний ясені, що носить ім'я Іггдрасіль. Вважається, що це чарівне дерево зв'язує в єдине ціле дев'ять різних світів.
На самій верхівці Іггдрасіль сидить старий мудрий орел, уважно дивиться на всі боки. Коріння чудесного ясена гризуть великі змії і величезний дракон Нідхьогг.
Три довгих і товстих кореня цього дерева тривають до самого підземного світу, під ними знаходяться чудотворні джерела. Крона Іггдрасіль більше, ніж у самих величезних земних дерев. Гілки чарівного ясена розкинулися над світом і піднімаються набагато вище неба.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com