На правах рекламы:
Чарівні квіти

Чарівні квіти


Серед трав'янистих чарівних рослин найпоширенішим можна назвати усім відому незабудку. Темно-зелені чашечки її квіток маленькі Фейрі часто використовують як рукавичок. Деякі люди називають незабудку наперстком гобліна. Вважається, що з її квіток гобліни п'ють особливий сік, який діє на цих істот як дуже міцний спиртний напій.
Якщо людина хоче побачити Фейрі, він повинен з'їсти недавно розквітла квітка примули. Якщо ж сміливець доторкнеться до схилу високого пагорба букетиком з примули з певною кількістю квіток (це число - велика таємниця), через деякий час йому відкриється шлях в глибину землі. Проте проводити такий експеримент не рекомендується: якщо неправильно підрахувати кількість гілочок примули, злі Фейрі можуть наслати на людину хворобу і навіть смерть.
Щоб розглянути ближче мешканців Чарівної країни, можна також зварити суп з верхівок дикого тимьяна та інших трав, зібраних на схилі обжитого ельфами пагорба. Не можна забувати, що таку юшку слід варити тільки на свіжому повітрі, оскільки дикий чебрець, внесений до будинку, неодмінно принесе його мешканцям нещастя.
Літають Фейрі зазвичай на Райграс і крестовніке. Можливо, для цього вони використовують квіти або напіврозкриті бутони. Вважається, що людина може вільно слідувати їх прикладу, однак, для того щоб без особливих зусиль піднятися в повітря, слід знати відповідні заклинання.
Одним з найулюбленіших квіток Фейрі вважається первоцвіт. Чарівні створення дуже ретельно його охороняють: за легендами, він допомагає знаходити глибоко зариті стародавні скарби.
Передзвони лісових дзвіночків зазвичай сповіщає про наближення смерті. Ліс, в якому росте багато цих гарних квітів, повний чарівних істот і таїть у собі чимало небезпек.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com