На правах рекламы:
Легенда про квіти

Легенда про квіти


Розповідають, що одна старенька дуже любила квіти. У її маленькому доглянутому садку з ранньої весни до пізньої осені цвіли лаванда і розмарин, лілії і левкої, гвоздики і цілюще алтей. Але найбільше доброї жінки подобалися тюльпани, і вона завжди вирощувала їх на окремій грядці з доброю землею.
Тюльпани дуже полюбилися маленьким чарівним істотам - пикс. Вони постійно прогулювалися біля грядки і навіть укладали своїх дітей спати в напіврозкриті квіти.
Після смерті господині сад купив чужа людина. Новий власник не переносив квіти, оскільки не бачив у них ніякої вигоди для себе. Він безжально перекопав квіткові грядки і посадив на них петрушку і кріп.
засмучені пикс вирішили помститися своєму кривднику: через їх чаклунства вся петрушка засохла, а кріп згнив на корені. Лише на могилі доброї бабусі постійно цвіли її улюблені квіти - великі яскраво-червоні тюльпани.
Одне з найцікавіших лісових рослин у народі прозвали "Іванове травою". Під цим ім'ям відомо відразу дві квітки: звіробій - один з найефективніших засобів захисту від Фейрі - і папороть.
Вважається, що квітка папороті розпускається в Іванового ніч (на Русі її називають ніч Івана Купали) всього лише на одну мить. Багато сміливці намагалися його відшукати. Варто знати, що лісові Фейрі постійно охороняють зарості папороті. Якщо людині все ж таки вдається знайти квітку і зараз зірвати його, щоб він не встиг зав'янути, сміливець відразу стає невидимим і може хоч до ранку спостерігати ігри і танці Фейрі.
Існує і так звана весняна трава, що володіє деякими цікавими властивостями, наприклад з її допомогою можна відімкнути будь-який, навіть найскладніший замок. Щоб роздобути трохи такої трави, для початку потрібно знайти дупло, в якому мешкає дятел, і щільно закрити отвір. Прилетів дятел виявить, що потрапити додому неможливо, і швидко злітає за весняною травою.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com