На правах рекламы:
Чарівні трави

Чарівні трави


У різних куточках Чарівної країни росте безліч дивовижних трав. Так, плакун-трава служить відмінним засобом проти відьом і демонів, оскільки змушує їх лити горючі сльози.
Трава-Колюка, якщо підпалити її і Окур будь-яку зброю, додасть йому виняткову влучність і врятує від злих чаклунських змов. Сон-трава дозволяє людям тлумачити сни і на їх основі передбачати майбутнє.
Тирлич-траву дуже часто використовують чаклуни для приготування різних магічних зілля. За переказами, якщо пучком цієї рослини натерти пахви, можна перетворитися на будь-яка жива істота. Нечуй-трава, якщо її розкидати, заспокоїть будь-яку бурю і самий сильний дощ, проте відшукати її може лише сліпий від народження людина.
Багато гриби мають досить незвичайні назви: "ковпачок Пікс", "шапка ельфа", "палиця Фейрі". Найвідомішими чарівними грибами в багатьох легендах називають звичайні мухомори.
У давніх скандинавських переказах говориться, що мухомори з'явилися на землі з жовтих пластівців піни, що летить з пащі чарівного восьминозій коня Слейпнірі, на якому їздив верховний бог Один.
Вікінги перед битвою їли юшку, зварену з мухоморів. Особливі речовини, у великій кількості містяться в цих грибах, надавали воїнам силу і мужність, а також, за легендами, зберігали їх від ворожого зброї.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com