На правах рекламы:
Чудові тварини

Чудові тварини


Існує дуже багато різноманітних чарівних тварин. Їх можна умовно розділити на дві великі групи: дикі (що живуть в природі) і домашні (ще з давніх часів приручені Фейрі).
До чудовим диким тваринам відносяться аванкі, змії, дракони, а також різні водяні конячки. Варто знати, що диких мешканців Чарівної країни нерідко з великими труднощами можна відрізнити від домашніх: Фейрі охоче дозволяють своїм вихованцям вільно ходити по нашому світу.
У деяких легендах чарівними тваринами називають звичайних кішок, а також кіз і деяких птахів - орлів, сов, ворон і в'юрків. Незвичними "здібностями" володіють навіть риби, наприклад лососі і форелі.
Розповідають, що у швидкому гірському струмку неподалік від маленького села жила велика біла форель. Селяни вважали незвичайну рибу священної і не чіпали її. Один солдат, що повернувся додому з далеких країв, вирішив зловити це диво, бо не вірив у прикмети і не боявся помсти за свій вчинок.
Після кількох безуспішних спроб солдатів все ж таки зловив форель. Він приніс ще живу рибу додому і кинув на розпечену чавунну сковорідку. Форель закричала пронизливим людським голосом, але жорстокий чоловік лише усміхнувся і підкинув у вогнище ще кілька полін.
Він сидів і чекав більше двох годин, проте незвичайна риба ніяк не хотіла підсмажують. Зрештою солдат вирішив, що форель вже готова, і полоснув по білій лусці гострим ножем.
За мить чарівна риба зникла зі сковорідки, а посеред кімнати з'явилася прекрасна молода дівчина в довгій білій сукні з тонкої тканини і з золотим гребенем у волоссі. На її правій руці виднілася рана, з якої капала кров.
Незнайомка заявила на смерть переляканому солдату, що скоро в його будинок з'явиться її наречений і жорстоко покарає негідника, який підняв руку на священну форель.
Отямившись, солдат підхопив дівчину на руки й відніс на берег струмка, де вона зараз же перетворилася назад в форель і стрибнула в швидкі води. Чи не вірить у прикмети людина після цього випадку став дуже забобонним, до того ж до кінця своїх днів він не міг, їсти рибні страви.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com