На правах рекламы:
Що таке мара?

Що таке мара?


Мара в народі називають особливий стан душі і тіла. Людина, на якого наслали чари, починає сприймати навколишній світ абсолютно не так, як раніше. Нерідко він сліпне або бачить те, чого немає насправді.
Фейрі досить часто використовують мана для самих різних цілей, наприклад, коли необхідно запросити до породіллі єврейським бабку. Повитуха, яку чарівні створення призвели до себе додому, звичайно бачить багато прикрашені стіни і високий склепистий стелю.
Якщо ж вона намажет очі магічним зіллям, мана відразу припиниться, і жінка зможе розглянути даний оздоблення житла Фейрі: темні низькі склепіння печери з кутами, густо затягнутими павутиною, оберемок висохлої листя, на якій лежить породілля, а також дрібних потворних істот, плутаються під ногами і розмовляють між собою на якомусь незрозумілому діалекті.
Кращим засобом для зняття мани (якщо під рукою немає чарівної мазі) вважається четирехлістний конюшина, який потрібно постійно носити в нагрудній кишені. Однак існують і інші способи зняття чар: натільний хрестик, свята вода і підходить до випадку молитва.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com