На правах рекламы:
Чим Фейрі відрізняються від інших істот?

Чим Фейрі відрізняються від інших істот?


Дізнатися Фейрі при випадковій зустрічі досить просто. Найчастіше вони одягають зелені куртки, темні штани і яскраво-червоні шапки або загострені капелюхи. Багато фейр-бродяги не визнають ніякого іншого одягу.
Самотніх Фейрі можна відрізнити по червоних курток - чомусь цим створінням не подобається зелений колір.
Деякі Фейрі, особливо світловолосі, вважають за краще наряди білого кольору. Інші ж майструють свої костюми практично з будь-яких матеріалів, що випадково опинилися під рукою, - опалого листя, зеленого моху або навіть сріблястих павутинок, склеєних прохолодною ранковою росою. Зростання Фейрі може бути різним - з однаковою ймовірністю зустрічаються і гіганти, і карлики. Чомусь автори багатьох дитячих казок вважають, що всі Фейрі володіють мініатюрним статурою і здатні жити у квіткових бутонах.
Одне з найголовніших зовнішніх відмінностей Фейрі від людини - вуха, витягнуті і трохи загострені догори. Придивившись, можна помітити й інші незвичайні риси: носи, позбавлені ніздрів, лапи з перетинками між пальцями, широко розставлені косі очі, повернені п'ятами вперед ступні, козлячі або кінські копита, а також хвіст, що виглядає з-під одягу.
У багатьох Фейрі жіночої статі такі довгі грудей, що нещасні при ходьбі змушені закидати їх за спину.
Одна з важливих особливостей, властивих Фейрі, - їх здатність до оборотнічеству і зміни розмірів тіла. Оборотнічество властиво далеко не всім чарівним створінням. Більшості чудових істот доступні лише два вигляду, наприклад, данні, про який пізніше буде розказано детальніше, може прикидатися конем.
Справжніми перевертнями можна назвати хобгоблінов і Боуг. Проте вони не прагнуть використовувати свої здібності на шкоду людині - ці істоти перетворюються в різних тварин для власного розваги.
Злі перевертні - це вервольфа (разом з волкодлакамі і вілктакамі) і чаклуни. Останні мають здатність ставати різними живими істотами, а також перетворювати на тварин своїх злих ворогів. Магія чаклунів настільки сильна, що їх бояться не тільки люди, а й деякі Фейрі.
Розповідають, що один селянин як-то раз повертався додому пізно увечері і раптом почув за спиною чийсь важкий тупіт. Зрозуміло, людина прискорив крок і став оглядатися по сторонах у пошуках джерела шуму, однак так і не зміг нічого розглянути.
Коли селянин все ж таки дістався до будинку, він виявив на своєму порозі якесь велике тварина, зовні трохи нагадує велику вівцю. Щоб прогнати непроханого гостя, чоловік схопив важку палицю. Відчувши небезпеку, дивне створення підняло голову.
Очі чудовиська були схожі на блюдця і горіли зловісним червоним вогнем. Селянин вже подумки розпрощався з життям, як раптом двері будинку широко розчинилися, і істота тут же перетворилося на звичайну собаку.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com