На правах рекламы:
Чим харчуються Фейрі?

Чим харчуються Фейрі?


За зовнішнім виглядом їжа чарівних істот нічим не відрізняється від людської. Деякі добрі Фейрі навіть самі печуть пиріжки і пригощають людей, до яких добре ставляться. Для своєї куховаріння чудові створення звичайно просять у борг борошно та інші необхідні продукти.
Досить часто Фейрі крадуть їжу в людських будинках, натомість залишаючи на тарілці що-небудь зовсім неїстівне.
Деякі серйозно стверджують, що насправді бешкетники викрадають тільки сутність їжі, залишаючи її оболонку неушкодженою.
Звичайна трапеза Фейрі в основному складається з листя і трав. Більшість мешканців Чарівної країни харчуються вереском, перстач, а також не гребують молоком диких кіз і ланей. Для людини їжа Фейрі може стати небезпечною: покуштувавши частування, можна назавжди стати бранцем іншого світу.
Існує досить цікава історія про одного селянина, який вранці йшов працювати в полі. Його шлях пролягав через велике болото. Раптом звідкись почувся тонкий тужливий плач. Добра людина став шукати джерело звуку і врешті-решт набрів на невелику нірку, що веде під землю. З неї стирчала маленька лопатка, ручка якої була зламану навпіл.
Селянин швидко полагодив зламану дрібницю і кинув її назад в нірку, сказав невидимим істотам: "Все добре, перестаньте плакати!" Потім він пішов далі своєю дорогою, не подумавши, що тільки що знаходився дуже близько від чарівного ельфійського пагорба.
Коли добрий чоловік повернувся додому, на порозі він знайшов щойно спечені корж з чудової пшеничного борошна. Хоча домочадці і намагалися його відмовити, селянин з'їв частування і вголос похвалив його. З цього моменту смачні коржі, загорнуті в листя, з'являлися на ганку щовечора.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com