На правах рекламы:
Коли чари розсіюються

Коли чари розсіюються


Коли чари перестають діяти, невтішних батьки переконуються в смерті свого малюка і ховають його за християнськими звичаями. Ніхто з присутніх на похоронах, навіть священик, не підозрює про те, що в труні лежить не людське дитя, а лялька, зроблена з дерева.
Нерідко замість подмениша в колиску кладуть молодого або, навпаки, дуже старезного Фейрі, який давно встиг набриднути всім своїм родичам. Такий "немовля", за допомогою чарівництва що став не відрізнятись від людського, постійно дошкуляє своїх прийомних батьків примхами і ниттям, весь час плаче і вимагає їсти.
Відрізнити подмениша від цього дитину можна лише через деякий час: Фейрі зовсім не росте і навіть не намагається піднятися на ніжки і вилізти з ліжечка.
При бажанні батьки можуть повернути назад вкраденого у них немовля. Для цього існує кілька перевірених способів.
Коли в якості подмениша використовують дерев'яну ляльку, дістати живе дитя назад практично неможливо. Однак, якщо Фейрі підсунули замість свого родича, успішний результат цілком імовірний. Батьки повинні щипати, бити і всіляко мучити Фейрі, що опинився в їхньому домі: не виключено, що його справжня рідня прийде в жах і незабаром забере свій "скарб" назад у Чарівну країну.
Найнеприємніше полягає в тому, що останній метод, на перший погляд здається дуже дієвим, рідко виправдовує себе. Багатьох справжніх людських дітей, хоча б в чомусь відрізняються від інших, замучили до смерті, підозрюючи, що вони - подмениші, підсунуті Фейрі. Літніх Фейрі, що опинилися в дитячому ліжечку, можна змусити вголос визнати свій справжній вік. Для цього їх слід перехитрити.
Треба взяти пару дюжин висушених яєчних скорлупок, покласти їх в казанок і підвісити над палаючим вогнищем, як би готуючи незвичайне страву. Побачивши таке, подмениш поступово припинить пхикати і вередувати, сяде у своїй колисці і голосно вигукне: "Я сам бачив жолудь, з якого потім виріс могутній дуб, проте ніколи б не подумав, що з яєчної шкаралупи може вийти юшка!"
Почувши ці слова, батьки викраденого немовляти повинні схопити в оберемок старого Фейрі і без коливань кинути у вогонь. Істота з диким реготом відразу вилетить в комин, а вкраденого дитини чудові створення принесуть на поріг і голосно постукають у двері.
У дуже рідкісних випадках Фейрі викрадають і дорослих людей, залишаючи в їх ліжка подмениша, вирізаного зі стовбура столітнього дуба.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com