На правах рекламы:
Легенда про чари

Легенда про чари


Існує легенда про дружину фермера, яку хотіли викрасти Фейрі. Незадовго до цього жінка народила і лежала в спальні, потроху приходячи в себе. Її чоловік, повертаючись з поля, проходив повз свого сарая і раптом почув зовсім незнайомий голос, який сказав дивну фразу: "Бережися скарлючені пальця". Дійшовши до будинку, фермер згадав, що саме такий палець знаходиться на лівій руці його дружини.
Здогадавшись, що Фейрі замислили злу справу, чоловік взяв з дому Біблію, запалив свічку і пішов назад до сараю. Розгорнувши важку рипучу двері, фермер з розмаху кинув всередину Біблію і почав читати вголос молитву.
Раптом з глибини сараю оглушливі почулися крики, і повз селянина з шумом промчала ціла група Фейрі. У поспіху вони упустили за порогом велику дерев'яну колоду, яка була з вигляду дуже схожа на дружину фермера.
Чоловік дочитав молитву до кінця, підібрав колоду і приніс її додому. Кілька років він рубав на ній дрова, знаходячи несподіваний подарунок дуже зручним для такого заняття. Фейрі після цього випадку назавжди забули дорогу до дому щасливих подружжя.
Дуже небезпечними для людей стають діти, яких з якихось причин прокляли їх власні батьки. Вважається, що маленька дитина, якій мати або батько часто говорять "будь ти проклятий", "чорт би тебе взяв" чи щось подібне, рано чи пізно зникає, перетворюючись на істоту, невидиме для людського ока.
Абсолютно неприпустимо проклинати дітей, над якими ще не був здійснений обряд хрещення, або малюків, випадково втратили натільний хрестик.
Згідно старовинним легендам, їх веде за собою у невідоме місце чарівний старий. Він дбайливо стежить за викраденими дітьми, регулярно годує їх і іноді навіть відпускає погуляти. Їжу і одяг для своїх підопічних старий краде в будинках, де живуть нехрещені або невіруючі люди.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com