На правах рекламы:
Людські ремесла, освоєні Фейрі

Людські ремесла, освоєні Фейрі


Фейрі вміють не тільки жартувати над людьми або завдавати їм неприємності - вони ще й чудові майстри. Нерідко вони вчать простих смертних своїм ремесел.
Жінки-Фейрі дуже майстерно прядуть, в'яжуть та тчуть полотно. До того ж вони чудові кухарки - будь-яка господиня може багато чому у них навчитися.
Крім вказаних переваг, чарівні створення прекрасно освоїли ковальська справа. Особливо досягли успіху в цьому ремеслі карлики і гноми, які викували безліч чудових коштовностей і зброї. Однак, за деякими не дуже достовірними відомостями, Фейрі насправді не можуть навіть доторкнутися до металу, тому всю роботу роблять викрадені ними люди.
Істоти під назвою лепрехуни (більш докладно про них буде сказано трохи пізніше) відомі як шевці, проте до кінця своїх днів вони шиє один і той самий шкіряний черевик, так що результат їх праць фактично дорівнює нулю. Винуватцями цієї несправедливості вважають людей, які шукають скарби і тим самим відволікають Фейрі від роботи.
Кобольди і стуканци - гірські Фейрі - ретельно працюють в копальнях і покинутих шахтах. Деякі чарівні істоти допомагають людям спускати на воду кораблі.
Деякі Фейрі люблять допомагати господаркам в домашніх справах, однак досить часто така допомога закінчується черговим розіграшем. До того ж чарівні істоти вкрай образливі і дуже часто мстять людям, які їм не до вподоби.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com