На правах рекламы:
Танці Фейрі

Танці Фейрі


Фейрі люблять танцювати, мабуть, навіть більше, ніж вередувала. Особливо їм подобається водити хороводи. Людина ні в якому разі не повинен вступати в їхнє коло, інакше він ризикує опинитися в Чарівній країні і залишитися в ній назавжди. Іноді Фейрі не забирають до себе необережних людей, а від злості жорстоко дряпають і щипають їх.
Розповідають про молодого сільського хлопця, якому одного разу зустрівся на дорозі дідусь із скрипкою в руках. Незнайомець запропонував юнакові послухати чудову мелодію і потанцювати під неї. Раптом звідкись з'явилося безліч Фейрі, вони відразу ж утворили коло і почали танцювати.
Хлопець довго стояв осторонь і спостерігав за танцем чудових створінь - це було дуже незвичайне і красиве видовище. Врешті-решт він не витримав і теж став у коло.
Хлопцеві здалося, що він танцював з Фейрі не більше п'яти хвилин, однак після того, як танець закінчився і чарівні створення помчали геть, хлопець опинився в абсолютно незнайомому місці.
Повернувшись до свого будинку, нещасний побачив зовсім інші будівлі. Виявилося, що за кілька хвилин, проведених ним у хороводі Фейрі, у світі людей пройшло дуже багато років.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com