На правах рекламы:
Свята чарівних істот

Свята чарівних істот


Як і у простих смертних, у Фейрі, що живуть серед людей, існують власні свята - точно так само, як і люди, чудові створення не проти гарненько повеселитися і побезобразнічать.
Один з найвідоміших і, мабуть, найбільш "жахливих" свят мешканців Чарівної країни називається Хеллоуїном. Його відзначають вночі, напередодні іншого не менш важливого свята - Дня Всіх Святих.
Майже половина знаменитих кінематографічних "страшилок" своїми сюжетами зобов'язана цього незвичайного дня. У ніч Хеллоуїна прийнято виставляти у вікнах особливі ліхтарі: це великі гарбуза, акуратно видовбані зсередини.
На одній зі сторін цього овоча робляться наскрізні прорізи у вигляді великих круглих очей і злісно вишкірені пасти. Всередину гарбуза вставляють запалену свічку або не дуже потужну електричну лампочку і запалюють її. У сутінках таке "прикраса" може налякати ні в чому не винного перехожого до смерті.
Проте страшні ліхтарі виставляють у вікна не тільки для розваги. За легендами, вони допомагають відлякати від будинку злих духів і різних незвичайних істот, які в Хеллоуін зазвичай проявляють найбільшу активність: створюється враження, що в будинку вже оселилася якась нечисть.
Дорослі та діти заздалегідь шиють або купують собі карнавальні костюми, щоб у святкову ніч вбратися вампірами, перевертнями, чортами чи привидами.
Веселощі не припиняється до самого ранку - по темних вулицями проходять великі театралізовані ходу з запаленими смолоскипами, діти стукають у двері сусідів і випрошують солодощі.
У ніч Хеллоуїна ні в якому разі не можна залишатися на самоті, інакше можна стати легкою здобиччю для нечистої сили. Нерідко дивовижні істоти приймають облич людей і змішуються з натовпом, так що в ході маскарадному не всі його учасники дійсно носять маски.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com