На правах рекламы:
Вальпургієва ніч

Вальпургієва ніч


Інша назва цього свята - Бальтейн - в даний час відомо не кожному. Його відзначають напередодні дня Святої Вальпургіі (зрозуміло, вночі). На відміну від Хеллоуїна і Самхейн святкують Бальтейн не люди, а виключно нечиста сила і різні чарівні істоти.
За сформованими традиціями, Вальпургієва ніч вважається "професійним" святом відьом і злих чаклунок. Беруть участь в урочистостях також біси, чорти та інші прислужники сатани, крім того, бажаними гостями на святі вважаються деякі злі Фейрі.
На Бальтейн зазвичай влаштовується бісівський шабаш (зборище) на Лисій горі. Нечиста сила хвалиться один перед одним своїми витівками й підступами: хтось пригостив довірливого людини трухлявині або отруйним грибом, перетвореним в апетитний шматок пирога, інший спокусив молоду дівчину.
Для захисту від розбушувалася нечисті у Вальпургієву ніч слід повісити у віконних і дверних отворах невеликі гілочки горобини, бажано з доспілими ягодами. Також можна розпалити багаття і танцювати навколо нього всю ніч, хоч ельфи і злі Фейрі зовсім не бояться відкритого вогню.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com