На правах рекламы:
Незвичайні ярмарку

Незвичайні ярмарку


Як вже було сказано, Фейрі намагаються майже в усьому наслідувати людям. Так само, як і жителі сіл, чарівні істоти періодично влаштовують власні ярмарки, на які приходять і приїжджають мешканці навіть самих віддалених областей Чарівної країни.
На таких ярмарках багато мідник і шевських справ майстрів, столярів та ковалів, а також мандрівних торговців. Їх об'єднує одна спільна риса: всі вони відносяться до величезного роду Фейрі.
Простий смертний може побачити чарівну ярмарку тільки з великої відстані: якщо під'їхати до неї ближче, всі предмети втратять чіткість обрисів і стануть розпливчастими. Однак голоси мешканців Чарівної країни будуть звучати як і раніше чітко. Якщо ж від'їхати назад, ярмарок знову стане виглядати як справжня.
Варто знати, що людина, проїхали через торгові ряди Фейрі, дуже сильно ризикує: він може до кінця своїх днів залишитися інвалідом або зійти з розуму.
Якщо звичайному селянинові вдається придбати у Фейрі яку-небудь річ, наступного дня його чекає гірке розчарування: всі покупки перетворюються на кілька жмень деревної потерті або опалого листя.
Деяким людям, що знайшли спільну мову з чудовими створіннями, може посміхнутися удача: листя та сміття, продані їм, до ранку стають золотими монетами і дорогоцінними каменями.
Гоблін звичайно влаштовують свої власні ярмарки, проте їх краще обходити стороною. Ці істоти здатні залучити будь-якої людини, розхвалюючи свої чудові стиглі фрукти та інші не менш якісні товари.
Якщо покупець сумнівається у своєму виборі, розсерджені гобліни можуть нагородити його стусанами і щипками. Людина, піддавшись на вмовляння цих створінь і купив що-небудь із запропонованих ними товарів, ризикує мучитися все життя: стиглі соковиті плоди зазвичай дуже отруйні, а в кожній речі, зробленої гоблінами, приховано неприємний сюрприз.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com