На правах рекламы:
Незвичайні ярмарку

Незвичайні ярмарку


Більшість людей відчувають справжній жах перед істотами, що живуть в Чарівній країні, і намагаються по можливості зовсім не спілкуватися з ними. Така поведінка цілком виправдано: багато завдяки своєму розсудливості зберегли життя і не залишилися каліками до кінця днів.
Деякі вважають, що з Фейрі, навпаки, слід підтримувати хороші відносини і по-всякому догоджати чудових створінь. Для цього люди щовечора залишають за порогом блюдце або глечик з молоком, кладуть свіжоспечені корж чи шматок хліба. Подібні відносини досить неміцні і ні до чого не зобов'язують Фейрі, однак останні зазвичай не заподіюють зла своїм благодійникам.
Відьми і чаклуни нерідко заводять знайомства зі злими Фейрі. Чарівні істоти допомагають їм виготовляти так звані ельфійські стріли, які без промаху можуть вразити будь-якої людини, що відправився в дорогу без спеціального амулета-оберега.
Бажано, щоб відносини простих смертних з Фейрі не заходили занадто далеко. Люди можуть приносити польові квіти до особливих каменів, які присвячені дивним істотам, пригощати їх молоком і хлібом, а також залишати в затишних місцях чистий поношений одяг.
Не слід зовсім забувати про існування Фейрі, оскільки багато хто з них готові допомогти людині у скрутну хвилину. Однак не варто проявляти і надмірний інтерес до подій, що відбуваються в Чарівної країні, оскільки людей вони абсолютно не стосуються.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com