На правах рекламы:
Чим простий смертний може сподобатися Фейрі?

Чим простий смертний може сподобатися Фейрі?


Вже було розказано про те, що Фейрі нерідко втручаються у справи людей, переймаючись їх насущними турботами. Деякі людські звички подобаються чарівним істот, інші ж можуть викликати у них напад відрази чи навіть гніву.
Мешканці Чарівної країни завжди готові допомогти закоханим хлопцям і дівчатам. Вони намагаються всіма способами нашкодити невиправним базікам і хвалька, проте слід знати, що надмірна балакучість іноді може послужити людині гарну службу.
При зустрічі зі злими Фейрі нічого не значущий розмова допоможе відвернути їхню увагу від передбачуваної жертви. Головне, щоб останнє слово в бесіді з чудовим створенням завжди залишалося за людиною.
Для Фейрі на ніч залишають великий глек зі свіжою водою, щоб ті могли викупати своїх дітей. Як частування ці істоти охоче беруть сир, молоко і хліб.
Мельник не повинен забороняти Фейрі молоти зерно. Жінки, у яких є діти, можуть допомогти вигодувати грудьми їх дітей. Добрих і чуйних людей у результаті завжди чекає щедра нагорода, а також достаток і лад у сім'ї.
Розповідають про доброю і чуйною сільської жінки, яку Фейрі попросили вигодувати їх нащадка. Селянка, не довго думаючи, погодилася і годувала незвичайного немовляти всю зиму і майже до кінця весни.
На початку літа Фейрі прийшли забрати свого малюка і запросили жінку до себе в пагорб. Коли вона увійшла в їх будинок, чудові створення протерли їй очі якоїсь рідкої маззю, і селянка змогла побачити безкраї поля, густі ліси та блакитні річки Чарівної країни.
Фейрі подарували доброї жінки відрізи тканин і чарівний еліксир, в одну мить загоюють будь-які рани і зберігає молодість на довгі роки. Крім того, їй було дано обіцянку, що в майбутньому її сім'я ніколи і ні в чому не потребуватиме.
Селянка подякувала Фейрі за щедрі дари, проте перед відходом потихеньку прихопила з собою їх флакон, по вінця наповнений чудодійною маззю, - можливо, вона сподівалася трохи краще розгледіти красу Чарівної країни. Як вона і передбачала, істоти нічого не помітили і з почестями проводили її додому.
намазавши очі чарівним складом, жінка не змогла розгледіти вдалині Чарівну країну, але отримала можливість бачити Фейрі, незримо присутні серед людей.
Одного разу на дорозі їй зустрілася Фейрі, сина якої вона так довго вигодовували грудним молоком. Селянка ввічливо привіталася, а її знайома відразу запитала, яким оком та її бачить. Вислухавши відповідь, Фейрі бризнула на неї з флакона якоюсь рідиною, і жінка відразу втратила чудові можливості свого зору.
Фейрі дуже люблять жартувати і сміятися, їм приносить задоволення музика. Вони нерідко спостерігають за танцюючими людьми, не заважаючи їх заняття.
Злі Фейрі не здатні побачити в людях нічого хорошого. Вони ненавидять простих смертних і завжди намагаються їм нашкодити. Оскільки іноді досить складно відрізнити добрих Фейрі від злих, слід просто триматися від них якнайдалі.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com