На правах рекламы:
Подарунки Фейрі

Подарунки Фейрі


Люди, що сподобалися дивним істотам, завжди можуть розраховувати на їх розташування. Подяка Фейрі не завжди буває таким болісним і жорстокою, як було сказано вище. Нерідко вони справді приносять у дім достаток і благополуччя.
Дітям чарівні створення дарують забавні іграшки, а дорослим - золото та дорогоцінні камені. Слід приймати подарунки тільки від добрих Фейрі, інакше зачаровані речі можуть накликати на сім'ю великі неприємності.
Дари, принесені злими істотами, нерідко стають причиною важкої хвороби і навіть смерті людини, необережно скористався прихильністю мешканців Чарівної країни. Іграшки та коштовності вже наступного дня перетворюються на сміття, а золото стає міддю або іржавим залізом.
Варто знати, що у Фейрі ні в якому разі не можна брати гроші (це правило не стосується старовинних золотих монет, взятих з давним-давно зариті скарбів). Гроші, отримані від чудових створінь, на наступний ранок перетворюються на зелене листя. Однак, якщо Фейрі дають людині в руки жменю опалого листя, до вечора вона зазвичай перетворюється на золото.
Розповідають, що в будинок до одного сільському коваля прийшли кілька Фейрі з проханням викувати для них нову пічну лопатку. Як зразок вони принесли стару, яку хтось переламав навпіл.
Коваль швидко впорався з такою нескладної роботою. Як плата за працю Фейрі подарували йому невелику чашку з якимось дивно пахне напоєм. Майстер обережно спробував частування і зрозумів, що нічого смачнішого він ніколи не пив.
Того ж вечора коваль розповів про цю дивовижну подію своєму сусідові. Той, зрозуміло, не повірив йому і незабаром гірко розкаявся: ображені Фейрі наслали на нього невідому хворобу, від якої нещасний за півроку страшно схуд і невдовзі помер у муках.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com