На правах рекламы:
Залежність мешканців Чарівної країни від простих смертних

Залежність мешканців Чарівної країни від простих смертних


Якщо перечитати стародавні легенди, може скластися враження, що Фейрі в основному живуть абсолютно самостійним життям. Вони влаштовують грандіозні бенкети, водять хороводи, співають, видобувають в гірських надрах дорогоцінні камені і займаються різними корисними ремеслами.
Основна причина залежності Фейрі від людей - звичка чудових створінь до людської їжі. Нерідко вони крадуть з комор зерно, крадуть масло з льодовиків і молоко з льохів, а іноді виводять з двору або пасовища домашню худобу.
Іноді, щоб зберегти видимість добрих стосунків з людьми, Фейрі просять селян продати їм що-небудь. Проте не слід думати, що ці істоти настільки чесні: поки що невдалий селянин торгується з одним Фейрі (найчастіше безуспішно), решта потихеньку заходять у двір і спокійно забирають все, що їм потрібно.
Деякі мешканці Чарівної країни настільки звикли до людей, що вже не можуть існувати окремо від них. Як приклад можна навести Брауна і бенші (в наших краях мешкає ще одне таке створіння - домовик). Ці Фейрі постійно живуть в людських будинках і часто допомагають господаркам в їх щоденних турботах.
Кажуть, що багато Фейрі перейняли від людей обряди та звичаї - весілля, похорон, іменини, зрозуміло, переробивши їх на свій смак.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com