На правах рекламы:
Чи можна вкрасти що-небудь у Фейрі?

Чи можна вкрасти що-небудь у Фейрі?


Як вже було сказано вище, Фейрі частенько крадуть у людей їжу і домашніх тварин, а іноді викрадають і маленьких дітей. Зрозуміло, багато людей хотіли б відплатити чудесним створінням тією ж монетою. Така можливість з'являється у них досить рідко, але все ж вона існує.
Розповідають про одне сільському хлопчика на ім'я Елідор. Він вирішив не ходити до школи і, втікши з уроків, сховався в невеликій печері, яка знаходилася поруч з річкою.
У своєму притулку він ховався вже два дні, коли раптово посеред печери розверзлася земля, і з глибокої тріщини вилізли два маленьких дивних чоловічка. Вони запропонували Елідору проводити його в Чарівну країну, де хлопчикові більше ніколи не доведеться ходити до школи і він зможе цілими днями грати і байдикувати.
Зрозуміло, ледар відразу ж погодився піти з крихітними незнайомцями. Його довго вели заплутаними підземними коридорами, поки попереду не почало слабке світло.
Вийшовши з підземелля, Елідор опинився в похмурої країні. Там були ріки й ліси, долини та гори, як і в світі людей, однак на небі не було видно ні зірок, ні сонця.
Хлопчика привели на велику круглу галявину і представили королю загадкового народом. Правитель виявився таким же малий, як і його піддані. Від нього Елідор дізнався, що дивовижні істоти не їдять ні м'яса, ні риби - тільки п'ють парне молоко і обожнюють ласувати жирними свіжими вершками, в які додають свої улюблені прянощі - імбир і шафран.
Оселившись у чарівному світі, хлопчик проте досить часто навідувався додому - спочатку разом зі своїми новими друзями, а потім і сам. Він відразу ж розповів батькам про те, що з ним сталося.
Батько і мати не були проти відходу з будинку єдиного сина. Вони лише попросили його принести їм трохи золота, адже, за чутками, в Чарівній країні воно в достатку валялося під ногами.
Одного разу, граючи неподалік від палацу з юним спадкоємцем королівського престолу, Елідор раптово схопив невеликий золотий м'яч, яким вони тільки що весело перекидалися, і кинувся бігти.
Коли він відкрив двері свого рідного дому, йому під ноги підвернувся невідомо звідки взявся камінь. Хлопчик спіткнувся об нього, впав і випустив з рук дорогоцінну іграшку. Раптом посеред передпокою розійшлися дошки підлоги, і з-під них вийшли два крихітних чоловічка. Вони схопили м'яч, злорадно розреготалися і зараз же кудись зникли разом з ним.
Елідор, зрозуміло, був дуже засмучений. Його батьки, що повернулися з поля, наполягли на тому, щоб хлопчик знову спробував проникнути в Чарівну країну. Проте їх планам не судилося здійснитися: Елідор марно намагався знову відшукати вхід в чудове королівство, але всі його спроби закінчувалися невдало.
Через рік засмучений хлопчик вже не сподівався знову побачити мешканців іншого світу. Він все-таки закінчив школу і знайшов собі роботу, проте до кінця днів не міг забути про прекрасні дні, проведені з мешканцями Чарівної країни.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com