На правах рекламы:
Хвороби, які можуть наслати Фейрі

Хвороби, які можуть наслати Фейрі


Хлопчик Елідор, про який було розказано вище, дуже легко відбувся: розсерджені Фейрі всього лише вигнали його зі своєї країни. Однак не всім людям настільки щастить. Образившись, чудові істоти можуть наслати на людину різні невиліковні хвороби.
Один із найбільш відомих подібних недуг - параліч (у народі його називають ударом). Часто Фейрі насилають на людину цю хворобу, а потім викрадають нещасного, залишивши замість нього колоду-подмениша.
Параліч, викликаний чарівництвом чудових створінь, нерідко називають ельфів ударом або ельфів пострілом. Згідно з переказами, ельфи гостро заточують свої стріли, а потім передають їх злобним відьом, щоб ті вражали ними людей і домашніх тварин.
Розповідають про одного селянина на ім'я Кірк, якого рано вранці знайшли непритомним неподалік від ельфійського пагорба. Родичі принесли його додому й поклали в ліжко, де він незабаром помер, так і не прийшовши до тями.
Дружина селянина повинна була народити через кілька днів. Напередодні цієї події небіжчик з'явився уві сні свого двоюрідного брата і розповів, що насправді не помер, а був очманілий Фейрі і поніс у Чарівну країну.
Ще селянин повідомив свого родича, що новонародженого ні в якому разі не слід хрестити у церкві - обряд потрібно буде провести на дому (у виняткових випадках це дозволяється). Через деякий час після початку хрещення Кірк обіцяв виникнути посеред кімнати в тому ж одязі, в якій його знайшли бездиханним у пагорба ельфів.
Він попередив, що в самий момент його появи двоюрідний брат має міцніше стиснути рукоятку заздалегідь взятого з собою кинджала і з силою встромити гостро вигострене лезо в ручку старого крісла. Якщо все зробити правильно, чаклунство Фейрі негайно ж пропаде, і селянин залишиться зі своєю родиною.
Все сталося саме так, як розповів селянин. Однак його родич, побачивши померлого двоюрідного брата у плоті, дуже злякався і випустив з рук кинджал. Після цього Кірк назавжди втратив можливість повернутися до своєї родини.
Крім паралічу, існують і інші хвороби, які викликаються чарами Фейрі. Це ревматизм, травми хребта, а також різні хвороби, які змінюють зовнішній вигляд людини, наприклад потворний горб або незагойні виразки.
Така страшна кара чекає лише людей, дуже сильно образив чудових істот. За менші провини Фейрі нагороджують дрібної свербляче висипом, мурашками по всьому тілу або великими синцями, які з'являються невідомо звідки і довго не проходять. Нерідко гнів чарівних створінь викликає у людини блювоту, перевтома або ж сильне розлад шлунка.
Якщо жінка не може мати дітей, вважається, що коли-то вона сильно образила якогось Фейрі (нехай навіть і ненавмисно) і тепер повинна спробувати задобрити мешканців Чарівної країни: щовечора залишати для них їжу і питво і приносити квіти з чудовим каменю.
Нерідко злість Фейрі буває спрямована на домашніх тварин. Розсерджені істоти можуть забрати з двору худобу, однак частіше за все вони умудряються вкрасти тільки її внутрішню сутність, залишивши в хліві або на пасовищі лише порожні тілесні оболонки - в народі їх називають "фойсон".


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com