На правах рекламы:
Як захиститися від злих витівок Фейрі?

Як захиститися від злих витівок Фейрі?


Про захист від недобрих істот вже згадувалося вище.
Однак варто ще раз перерахувати основні способи, що дозволяють уникнути неприємностей під час випадкової зустрічі зі злими Фейрі.
Від лісових і гірських чарівних створінь рятує верхній одяг, швидко вивернута навиворіт. Якщо у людини немає часу зняти з себе куртку чи плащ, може допомогти навіть вивернута рукавичка з будь-якої руки.
Від вторгнення Фейрі в житло людини захистить так зване холодне залізо: гострий ніж, увіткнений зсередини в одвірок, старі тупі ножиці, підвішені до стелі над дитячою колискою, іржава дужка, прибита до підлоги в темному кутку кухні. Якщо людині доводиться багато подорожувати, він повинен постійно носити в кишені великий цвях, а краще за все - хрест, викувані з заліза.
У будинку обов'язково має бути Біблія або хоча б окремі її книжки. При появі непроханих гостей з Чарівної країни її варто відразу ж розкрити і прочитати будь-які кілька рядків - за переказами, у такий спосіб можна вигнати за двері будь-яку нечисть.
врятує від незвичайних створінь і проточна вода - річка або невеликий струмок. Більшість Фейрі залишаться на березі, оскільки не вміють плавати, а деякі з них навіть не можуть доторкнутися до поверхні води, особливо якщо річка тече в південному напрямі.
Однак слід пам'ятати, що Фейрі здатні жити в болоті або тихому лісовому озері, тому в ці водойми краще не лізти без особливої потреби.
Усі мешканці Чарівної країни дуже бояться хреста. Не обов'язково вішати на стіни кімнати розп'яття, освячене в церкві (хоча воно ніколи не буває зайвим в будинку). Навіть якщо гострої скалкою або ножем нашкрябати маленькі хрестики на щойно спечених булочках або пиріжках, Фейрі вже не посміють до них доторкнутися.
Під поріг дому, а також у двері в кожну кімнату можна насипати трохи солі - за народними повір'ями, це допоможе відлякати злих духів.
У важку хвилину (не тільки при несподіваної зустрічі з Фейрі) дуже часто допомагає відповідна молитва, голосно й виразно прочитана вголос. Якщо промовити її в думках, вона не відлякає злісних створінь.
У селах і селах Каледонії дуже дієвим засобом проти Фейрі вважається звичайна горобина. Її спеціально садять поруч з будинком, щоб перепинити шлях непрошеним гостям з іншого світу. Кажуть, що такими корисними властивостями володіють всі дерева і чагарники з плодами червоного кольору.
Якщо не вдається виростити перед будинком горобину (наприклад, у великих містах), слід прив'язати над входом у будинок червону вовняну нитку. Якщо обернути таку ж нитку навколо шиї будь-якого домашньої тварини, його не зможуть образити Фейрі. Щоб мешканці Чарівної країни не підмінили маленької дитини, нитку обережно пов'язують навколо грудей немовля.
Вважається, що земля, взята з однієї з могил на старому занедбаному цвинтарі, має чудодійними властивостями.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com