На правах рекламы:
Пам'ятайте про обережність

Пам'ятайте про обережність


Однак застосовувати її для захисту від злих казкових істот треба з великою обережністю.
Якщо батьки, виїжджаючи за місто, вирішили взяти з собою свого малюка, слід заздалегідь сплести віночок з напіврозкритих маргариток і одягти дитині на голову. У цьому випадку Фейрі ні за що не зможуть викрасти або підмінити малюка, навіть якщо дуже постараються.
На березі моря часто можна відшукати обкатані хвилями камінці з невеликим отвором посередині. Дехто називає їх курячими богами. Людина, що знайшов такий камінь, повинен протягнути в дірку шовкову ниточку і постійно носити його на шиї. За переказами, курячий бог оберігає свого власника від дрібних і великих неприємностей, в тому числі і від зустрічей з Фейрі.
Крім перерахованих коштів, які використовуються найбільш часто, слід згадати ще декілька, не настільки популярних у наш час.

Це:
- старі підкови;
- дерев'яні черевики, поставлені під ліжком п'ятами до стіни;
- носок, захований між ліжком і стіною;
- тупий іржавий ніж, перед сном покладений під подушку;
- маленька гілочка Рокитник на столі;
- свиняча голова (або її правдоподібне зображення), прибита над входом в будинок;
- пучок звіробою, послабляє чаклунство Фейрі;
- четирехлепестковий конюшина (для захисту від мари);
- пентаграма, намальована на двері з боку передпокої;
- висохла хлібна кірка (її слід тримати в кишені під час походу в ліс або в гори).

Крім усього перерахованого вище, Фейрі чомусь зовсім не переносять дзвону: вони дуже лякаються і зразу ж тікають геть. Цікаво, що для цього зовсім не обов'язково дзвонити у церковні дзвони - мешканці Чарівної країни точно так само реагують на дзвін маленьких залізних або мідних бубонців, які селяни підвішують на шию своїм коровам та вівцям.
Щоб вберегтися від біди, новонароджених немовлят слід якомога швидше хрестити. Чим більше часу пройде між народженням дитини та обрядом хрещення, тим більше у Фейрі буде можливостей підмінити крихітку.
Якщо хто-небудь із домочадців відчує наближення небезпеки, він повинен відразу ж накинути на ліжечко немовляти старі штани його батька чи поклацувати ножицями, підвішеними до стелі над колискою.
Щоб уберегтися від чаклунства ельфів (зокрема, від ельфійського удару), слід налити в келих трохи червоного вина і кинути в нього трохи ладану. Цю суміш готують з вечора, оскільки зранку її потрібно буде випити відразу ж після пробудження. Проробляти цю процедуру, необхідно не менше дванадцяти днів підряд, тільки тоді можна домогтися бажаного ефекту.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com