На правах рекламы:
Як отримати владу над Фейрі?

Як отримати владу над Фейрі?


Сміливий чоловік, який не бажає ховатися від Фейрі або різними способами уникати спілкування з ними, може спробувати підпорядкувати їх собі. Як і для злих демонів, для мешканців Чарівної країни існують певні заклинання, що дають людині владу над ними.
За допомогою особливих сполучень дій і слів можна запитати у Фейрі ради, отримати від них необхідну допомогу, а також прогнати цих істот у разі потреби.
Деякі обряди, приблизний хід яких описано нижче, використовувалися простими смертними ще з давніх часів.
Щоб викликати Фейрі, потрібно взяти невеликий посуд, виготовлений з венеціанського скла, і протягом трьох тижнів обполіскувати його свіжою кров'ю білої курки. Потім посуд ретельно миють в освяченій воді та обкурюють ладаном.
Після цього беруть три тонкі горіхові гілочки, очищають їх від кори і трохи сточують з одного боку - так, щоб вийшла плоска поверхня. На цій площині чорним чорнилом пишуть імена Фейрі, яких хочуть викликати.
Виконавши цю частину обряду, людина, що бажає поспілкуватися з мешканцями Чарівної країни, прутики закопує в землю біля підніжжя одного з ельфійських пагорбів. У найближчу середу в особливий час прутики витягають на поверхню і голосно вимовляють імена Фейрі. Істоти зазвичай тут же з'являються в скляному посуді (його слід заздалегідь прихопити з собою).
Щоб відігнати Фейрі від місця, де заритий стародавній скарб, слід звернутися до могутнім духам. Однак це дозволено робити лише справжнім чаклунів: простий смертний, випадково переплутав слова заклинання, накличе біду на себе і своїх найближчих родичів.
Для отримання чарівної мазі слід виконати наступне. У невеликій скляну посудину наливають рослинне масло, додають до нього пелюстки календули і троянд, заздалегідь наполягли на воді, і кілька днів чекають, коли суміш стане світлою. Квіти для приготування настоянки потрібно збирати рано вранці на східній стороні ельфійського пагорба.
Після побіління суміші в неї додають нерозкриті бутони ліщини та плетистих троянди, а також повністю розпустилися квіти чебрецю. Скляний посуд виставляють на сонце і чекають три дні, після чого чарівна мазь стає готової до вживання.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com