На правах рекламы:
Загадкові тварини. Тайни міфів


Загадкові тварини. Тайни міфів

Всі ми живемо в реальному світі. Він підкоряється відомим законами і правилами, які дають нам можливість планувати своє життя. Проте зовсім поряд існує ще один світ - його можна було б назвати паралельним, якщо б він не перетинався з нашим так часто.
Багато хто називає Чарівну країну іншим виміром, хтось просто не вірить в її існування. Проте вона є, і з цим доводиться рахуватися.
Чудові створіння живуть в наших тісних міських квартирах і просторих сільських будинках, ходять поруч з нами по вулицях. Іноді вони можуть допомогти в якомусь справі, найчастіше ж жартують і знущаються, а при нагоді і завдають шкоду. Слід постійно пам'ятати про їх присутність і вести себе дуже ввічливо і гранично обережно.
Багато хто з мешканців Чарівної країни, описані в цій книзі, знайомі нам з самого раннього дитинства. І справді, кому на ніч не читали старовинних казок про прекрасної царівни, що нудиться в полоні у страшного лиходія Кощія Безсмертного (його ще малюють схожим на скелет, накинувши на голову велику золоту корону), про жахливу Бабі-Язі, яка в будь-який час доби не проти поласувати свіжою чолов'яга ... Кого в дитинстві не лякали, лаючи за непослух: "Ось прийде бука і забере тебе, якщо не будеш вести себе добре!"
Кожен при цьому уявляв собі незнайоме страховище по-своєму. Точно так само з Мара, гномом, в пробках - мало хто обізнаний про справжню зовнішності казкових істот. Можливо, детальні характеристики, поміщені в нашій книзі, нарешті допоможуть розібратися в цієї заплутаної ситуації.
Крім описів зовнішності різних мешканців Чарівної країни, в книзі містяться всі необхідні інструкції щодо спілкування з ними. Кожен повинен знати, чого слід побоюватися в дрімучому лісі (а по яких днях туди взагалі не можна заходити), як поводитися при зустрічі з чимось незвичайним (бігти стрімголов, спробувати познайомитися або ж зробити якийсь спеціальний магічний ритуал).
Боятися чудових створінь, навіть самих злісних, не слід. Якщо не робити необдуманих дій і вчинків, шкоди від них не буде ніякого. Однак варто запам'ятати одну дуже важливу річ: обережність ще нікому не завадила.


При полном или частичном использовании любых материалов обязательна активная ссылка на nevafest.com